Managerul unui spital din Argeş a fost DEMIS!
Managerul Spitalului Municipal Câmpulung a fost demis. Anunţul a fost făcut chiar de către primarul municipiului Câmpulung, Elena Lasconi. Aceasta a subliniat că în ultima...
DOLIU în Argeș! A MURIT managerul unui SPITAL
Doliu în Argeș. Managerul Spitalului de Boli Cronice Călinești, doctorul Camelia Eugenia Șerb a încetat din viață seara trecută. Aceasta a fost răpusă de o...

