Accident GRAV în Argeș! Doi minori au fost RĂNIȚI

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Seara trecută, în jurul orei 23.40, un echipaj SMURD de prim ajutor calificat și un echipaj SAJ au intervenit în localitatea Uda la un accident rutier produs între un autoturism și doi bicicliști.
În urma incidentului au rezultat 2 victime de sex masculin cu vastele de 15 ani și 17 ani.
Băiatul de 15 ani a suferit atac de panică și nu a avut nevoie de transport la spital, iar celălalt era conștient, lovit la cap și cu dureri la membrele inferioare.
Ambele victime au fost asistate la fața locului, iar ulterior doar băiatul de 17 ani a ajuns la spital.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura