Pompierul MORT în Argeș a fost ÎNMORMÂNTAT! O fată a rămas orfană

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Durere greu de imaginat pentru o adolescentă din Argeș. Ieri, aceasta și-a condus tatăl pe ultimul drum, după ce în urmă cu un an și-a înmormântat și mama. Tatăl tinerei, un pompier argeșean a murit miercuri după ce a fost victima unui accident aproape stupid. Acesta a fost călcat de autospeciala de intervenție, chiar în timpul unei misiuni. Ieri, sute de oameni l-au condus pe George pe ultimul drum.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura