Andra, Măruţă şi Randy au făcut spectacol în Lunca Argeşului

Finalul acestei săptămâni a adus nenumărate evenimente în Piteşti pentru a celebra împlinirea a 634 de ani de atestare documentară a Piteştiului. Au fost evenimente destinate tuturor categoriilor de vârstă, dar fără doar şi poate, punctul culminant a fost concertul din Lunca Argeşului, eveniment care a avut loc sâmbătă seara.
Mii de oameni au asistat la un concert de neuitat
Mii de oameni au venit sâmbătă seara în Lunca Argeşului la un concert cu adevărat de neuitat. La capătul unei zile toride, piteştenii s-au putut relaxa la un concert extraordinar. Întregul spectacol a fost prezentat de Cătălin Măruţă, iar miile, poate chiar zecile de mii de piteşteni veniţi în Lunca Argeşului au fredonat melo-diile interpretate de piteşteanul Randy şi de Andra, una dintre cele mai bune voci ale României.

