Incredibil! Doi medici celebri din București au bătut cu sălbăticie un bărbat!

Advertisement
Advertisement
Walfresh
Tarek și Wasim Nazer, doi frați medici din București, au luat la bătaie un bărbat care le-a reproșat că și-au parcat mașina în fața intrării casei lui, în Piața Chibrit din Sectorul 1 al Capitalei.Frații Nazer dețin o clinică lângă casa bărbatului. Mai întâi, medicii l-au jignit și amenințat pe omul care și-a exprimat nemulțumirea, până când unul dintre ei și-a pierdut cumpătul și a început să îl fugărească.
În imagini se observă cum, după puțin timp, ambii medici îl lovesc pe bărbat și îl pun la pământ.
Conflictul s-a oprit odată cu intervenția unei femei, îmbrăcată în halat alb, cel mai probabil o colegă a celor doi medici.
Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura