O casă a luat foc la Dârmăneşti

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un bărbat este în stare gravă

O deflagraţie s-a produs duminică dimineaţa în comuna argeşeană Dârmăneşti. O explozie s-a petrecut la o locuinţă, iar în urma incendiului izbucnit, un bărbat a ajuns în stare foarte gravă la spital, cu arsuri pe 70% din suprafaţa corpului. Bărbatul se pare că a aprins becul la un moment dat, numai că au fost scăpări de gaze la butelie, iar în momentul în care becul a fost aprins s-a petrecut şi deflagraţia. Soţia acestuia a suferit un atac de panică.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura