Șef nou la ITM Argeș! 31 mai 2022 Advertisement Advertisement Inspectoratul Teritorial de Muncă Argeș are un nou inspector șef. Anița Maria Neacșu a fost numită în această funcție, printr-un ordin emis ieri. Aceasta va ocupa funcția de inspector șef al ITM Argeș pe o perioadă de 6 luni. Advertisement Advertisement Partajează asta:Tweet Similare Related Posts Primarul Gentea, veşti excelente pentru locuitorii din zona Banat Argeşean REŢINUT după ce a vrut să violeze o femeie de 76 de ani UPDATE! Accident GRAV în Argeş! Maşină făcută ZOB About The Author Maria Ionescu Lasă un răspunsAnulează răspunsul