Puradeii au luat cu asalt ‘piscina’ din centrul Piteştiului

Advertisement
Advertisement
Walfresh

De câteva zile, de când vara şi-a intrat în drepturi, funcţionează şi fântâna arteziană din centrul municipiului Piteşti. Numai că aceasta a devenit rapid un punct de atracţie pentru cei care doresc să facă o baie, deşi evident nu aceasta este menirea ei. Astăzi, în jurul prânzului, mai multe fotografii au fost postate pe reţelele de socializare cu mai mulţi copii care se bălăceau în plin centrul oraşului, că aşa e în orice oraş care se vrea cu adevărat european.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura