Tânărul din Argeș, strivit în utilaj se află în stare foarte gravă! Medicii sunt rezervați!

Advertisement
Advertisement
Walfresh
Bărbatul de 35 de ani din Oarja care a fost victima unui accident la locul de muncă este internat la sectia ATI a Spitalului de Urgență Pitești.

Acesta este intubat si se află într-o stare extrem de gravă, medicii fiind rezervați în ceea ce priveste soarta tânărului.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura