Ion Georgescu: „De afectat, nu va fi doar Mioveniul, ci și județul Argeș”
14 iunie 2022

Primarul orașului Mioveni, Ion Georgescu, a făcut primele declarații cu privire la programul inițiat de Dacia prin care angajații sunt plătiți dacă vor să plece din Uzină. Programul prevede încetarea contractelor de muncă prin acordul ambelor părți, angajat și angajator.
Advertisement
Advertisement

