Ion Georgescu: „De afectat, nu va fi doar Mioveniul, ci și județul Argeș”

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Primarul orașului Mioveni, Ion Georgescu, a făcut primele declarații cu privire la programul inițiat de Dacia prin care angajații sunt plătiți dacă vor să plece din Uzină. Programul prevede încetarea contractelor de muncă prin acordul ambelor părți, angajat și angajator.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura