Ion Georgescu este din nou bunic

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Final de săptămână plin de bucurie pentru primarul orașului Mioveni, Ion Georgescu. Acesta a devenit bunic pentru a doua oară, după ce Mădălina, fiica edilului, a născut o fetiță perfect sănătoasă. Este a doua nepoțică a edilului, după ce cealaltă față a primarului, a adus-o pe lume pe Teodora.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura