Ion Georgescu este din nou bunic
19 iunie 2022

Final de săptămână plin de bucurie pentru primarul orașului Mioveni, Ion Georgescu. Acesta a devenit bunic pentru a doua oară, după ce Mădălina, fiica edilului, a născut o fetiță perfect sănătoasă. Este a doua nepoțică a edilului, după ce cealaltă față a primarului, a adus-o pe lume pe Teodora.
Advertisement
Advertisement

