Maşină făcută SCRUM pe DN7

Advertisement
Advertisement
Walfresh

După cum vă informam, pompierii argeşeni au intervenit pentru a lichida un incendiu care a cuprins o maşină pe DN7. Din fericire, şoferul a reuşit să iasă din maşină la timp, înainte ca flăcările să cuprindă în totalitate autoturismul. Din păcate, pagubele sunt mai mult decât însemnate.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura