După o lună de ocol au încetat restricțiile impuse pe DN 7 Pitești – Râmnicu Vâlcea

Advertisement
Advertisement
Walfresh

S-au ridicat restricțiile de tonaj impuse pe DN7, între Pitești și Râmnicu Vâlcea. Acestea au fost aplicate de la sfârșitul lunii mai, drept pentru care transportatorii de mărfuri au fost obligați timp de aproximativ o lună de zile să folosească rute ocolitoare. Restricțiile s-au ridicat de joi, 23 iunie, de la ora 18.00.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura