Un polițist a fost înjunghiat de un bărbat care distrusese mai multe mașini!

Un polițist din Bihor a fost înjunghiat de un bărbat care a distrus mai multe mașini. S-a întâmplat miercuri dimineaţă în timpul unei intervenţii. Anterior, agresorul îşi înjunghiase și fratele. Caz șocant în Bihor. După ce a distrus mai multe mașini, un bărbat a înjunghiat un polițist. Agentul venise la locul evenimentului după un apel la 112. Ajunși la fața locului, oamenii legii au observat un bărbat care se afla într-o curte cu mai multe persoane, iar fratele acestuia încerca să îl calmeze. La vederea agenţilor, agresorul a ieșit din curte a spart parbrizul unei autospeciale de poliţie, iar pe unul dintre polițiști l-a înjunghiat cu un cuțit în zona abdominală

