Mare țeapă pentru șoferi. Românii nu primesc nici măcar reducerea cu 50 de bani pentru benzină și motorină!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un cetățean din Ploiești a denunțat în această săptămână o presupusă țeapă a unui mare benzinar. Totul, în contextul în care Guvernul Nicolae Ciucă a anunțat reducerea cu 50 de bani a tarifului/litrul de carburant. 

Bărbatul care susține că a fost țepuit a alimentat cu 4.500 de lei la o benzinărie Petrom din Calafat. Când a ajuns să ridice bonul de la casă, a descoperit că pe el nu apare vreo reducere. Evenimentul nefericit a fost relatat în social media.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura