Petrecere suspecă într-un parc din Pitești la 3 dimineața. Poliția a intervenit !

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Petrecere suspecă într-un parc din Pitești la 3 dimineața !

In jurul orei 3 dimineata ,în parcul Lunca Argeşului, 5 tineri au fost surprinși de o patrulă a Poliţiei Locale Piteşti. Aceștia se manifestau zgomotos, într-un foişor din zona de picnic.

Polițștii au constatat faptul ca tinerii mutaseră mai multe elemente de mobilier în foişor, mese, bănci, perne de puf, acest fapt fiind interzis conform regulamentului existant în parc.

,,Pentru faptele mai sus menționate, 3 dintre adolescenţi au fost sancţionaţi cu suma de 1.000 de lei.

leri, 06.07.2022, în jurul orei 21.00, alte 2 persoane au fost sancţionate tot pentru folosirea necorespunzătoare a mobilierului din parc.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura