A dispărut bariera de la intrarea în Parcul Trivale
12 iulie 2022

Bariera de la intrarea în Parcul Trivale a dispărut. În locul acesteia sunt amplasate acum mai multe balize de plastic, temporar. O altă bariera urmează să fie amplasată câțiva metri mai în față, în apropierea intrării în sediul Direcției Silvice Argeș.
Advertisement
Advertisement

