A dispărut bariera de la intrarea în Parcul Trivale

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Bariera de la intrarea în Parcul Trivale a dispărut. În locul acesteia sunt amplasate acum mai multe balize de plastic, temporar.   O altă bariera urmează să fie amplasată câțiva metri mai în față, în apropierea intrării în sediul Direcției Silvice Argeș.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura