ULTIMA ORĂ! FC Argeş ar putea juca meciurile de acasă la Bucureşti

Advertisement
Advertisement
Walfresh

La Piteşti se fac paşi importanţi în ceea ce înseamnă demararea lucrărilor la noua bază sportivă din Trivale. La Piteşti ar urma să fie construită o bază sportivă de cinci stele, aşa cum a punctat şi directorul executiv al alb-violeţilor, Daniel Stanciu. Invitat la GSP Live, emisiune moderată de Costin Ştucan, Daniel Stanciu a vorbit şi despre arenele care ar urma să fie casă pentru FC Argeş în următoarele două sezoane. „Cel mai probabil vom juca la Mioveni, o variantă este şi la Bucureşti pe Arcul de Triumf. Vom vedea”, a punctat Daniel Stanciu, directorul executiv al echipei FC Argeş.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura