Prime de vacanță de peste 1000 de EURO la Dacia

Advertisement
Advertisement
Walfresh

La uzina Dacia urmează perioada concediilor de vară sau a Remontului, așa cum este cunoscută perioada. Majoritatea angajaților vor intra și ei în concediu, aceștia urmând să revină la fabrică la finalul lunii august. Banii pe concediu sau primele de vacanță s-au ridicat și de data aceasta la sume consistente. Mulți dintre muncitori, în funcție de zilele de concediu au ajuns să încaseze și peste 8000 de lei.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura