George Simion a purtat noroc lui FC Argeș! 16 iulie 2022 Advertisement Advertisement George Simion a fost prezent la meciul de la Pitești dintre FC Argeș și UTA Arad. Acesta a urmărit meciul lângă Ilie Dumitrescu și Jean Vlădoiu. Advertisement Advertisement Partajează asta:Tweet Similare Tags:aur, FC Argeș, George Simion Related Posts Ministra Justiției, Alina Gorghiu, președinta PNL Argeș și candidată la Camera Deputaților, a fost, astăzi, împreună cu echipa PNL Argeș, în mijlocul cetățenilor din Băiculești unde au discutat despre proiecte și programe de viitor A vrut să aprindă focul la o centrală pe lemne, dar a murit carbonizat. Tânăr MORT la 28 de ani! ACUM! Accident GRAV în Argeş! Trei maşini sunt ZOB! About The Author Damian Cristian Lasă un răspunsAnulează răspunsul
Ministra Justiției, Alina Gorghiu, președinta PNL Argeș și candidată la Camera Deputaților, a fost, astăzi, împreună cu echipa PNL Argeș, în mijlocul cetățenilor din Băiculești unde au discutat despre proiecte și programe de viitor