Intervenție la toate izvoarele din Pitești!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Primăria Municipiului Pitești, prin Administrația Domeniului Public, a început o campanie de reabilitare a cișmelelor din municipiul Pitești. Au fost înlocuite vechile cișmele, care aveau un aspect inestetic, la izvoarele din Bulevardul Libertății D7, Mihai Viteazu, Expoparc și Teilor PS 6. Au fost reparate, zugrăvite și vopsite cișmelele la izvoarele din Calea București (2 buc).

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura