El este Alexandru, motociclistul MORT la Corbi!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O adevărată tragedie s-a petrecut vineri seara în comuna argeșeană Corbi. Alexandru, un tânăr care urma să împlinească 19 ani la începutul lunii august, a murit după ce motocicleta pe care o conducea s-a izbit în plin de o mașină. Pentru adolescentul din Curtea de Argeș nu s-a mai putut face nimic. Pe pagina acestuia se Facebook curg mesajele de condoleanțe, prietenii acestuia fiind în stare de șoc de la auzul veștii.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura