El este Alexandru, motociclistul MORT la Corbi!
23 iulie 2022

O adevărată tragedie s-a petrecut vineri seara în comuna argeșeană Corbi. Alexandru, un tânăr care urma să împlinească 19 ani la începutul lunii august, a murit după ce motocicleta pe care o conducea s-a izbit în plin de o mașină. Pentru adolescentul din Curtea de Argeș nu s-a mai putut face nimic. Pe pagina acestuia se Facebook curg mesajele de condoleanțe, prietenii acestuia fiind în stare de șoc de la auzul veștii.
Advertisement
Advertisement

