RESTRICȚII la consumul de apă într-o COMUNĂ din Argeș!
25 iulie 2022

Apar restricții privind consumul de apă în localitățile din Argeș. Probleme din acest punct de vedere sunt semnalate în comuna Stâlpeni. Spre exemplu, noaptea trecută a fost oprit consumul de apă în satul Livezeni. Localnicii sunt sfătuiți să nu mai folosească apa pentru irigații.
Advertisement
Advertisement

