Tentativă de sinucidere : un bărbat ameninţă că se aruncă de pe un stâlp de 30 metri înălţime

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un bărbat care s-a urcat, joi, pe un stâlp de electricitate, cu înălţimea de aproximativ 30 de metri, în Feteşti Gară, ameninţă că se sinucide, la faţa locului aflându-se echipajele de intervenţie.

Conform Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă Ialomiţa, pompierii de la staţia Feteşti se află la locul evenimentului, iar în sprijin acţionează un echipaj al SAJ Ialomiţa şi două echipaje de la Detaşamentul de pompieri Slobozia cu o autoscară mecanică şi perna pneumatică.

Misiunea este în desfășurare.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura