Salvamontiștii argeșeni au salvat o unguroaică!
11 august 2022

Salvamontiștii argeșeni au venit aseară în sprijinul unei femei din Ungaria rămasă blocată în Valea lui Stan, după ce precipitațiile din ultimele ore au făcut ca nivelul apei să crească. Unguroaica fost salvată de argeșeni fără a avea probleme deosebite.
Advertisement
Advertisement

