Elevă din Argeş BĂTUTĂ în tabără

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Părinții unei eleve din Argeș fac declarații șocante despre clipele prin care a trecut fiica lor. Ea a fost bătută cu pumnii și picioarele de o altă colegă, în tabără. Părinții unei eleve din Argeș au povestit pentru Acces Direct cum fiica lor a venit cu gura spartă din tabără, din Polonia.

Profesorii nu au intervenit între cele două eleve

Totul ar fi pornit de la un story pe instagram, pe care tânăra ar fi vrut să-l facă. Moment în care a fost luată la bătaie de o colegă mai mare.

”Erau în parcarea hotelului. Fata a vrut să facă un story, iar în cadru a venit o colegă mai mare. A lovit-o în gură, în umăr, la sâni, unde a nimerit cu pumnii și picioarele. Avea gura spartă”, a spus mama ei despre ce s-a întâmplat.

Mama cere dreptate pentru fiica sa

Mama fetei a povestit pentru Acces Direct cum profesorii în loc să intervină, i-au luat telefonul din mână și au șters filmările în care mai mulți profesori apar consumând alcool. ”Bătaie, pumni și picioare. Avea gura spart(…) Să se facă dreptate, fiecare profesor să răspundă că n-au avut grijă de ei, iar fata respectivă care a bătut-o să răspundă penal”, a mai zis mama ei.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura