Prepeliță le bate obrazul fanilor! ‘Mă uit și eu ce suporteri au alte echipe’

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Andrei Prepeliță este aproape ca și demis de la FC Argeș, iar asta s-a văzut și din discursul acestuia la finalul partidei din această seară. Prepe a fost contestat din primul minut de suporterii prezenți la stadion, dar la interviurile de la finalul meciului le-a bătut obrazul fanilor. „Eu tot timpul am discutat cu fanii, i-am aplaudat după meci. Mă uit și eu la ce suporteri au alte echipe. Cum își încurajează jucătorii. Puteau să încurajeze jucătorii”, a declarat Andrei Prepeliță, antrenorul echipei FC Argeș.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura