Spectacol la Mioveni! Steaua câștigă cu Poli Timișoara

Advertisement
Advertisement
Walfresh

A fost spectacol în această dimineață la Mioveni, acolo unde CSA Steaua a jucat al doilea meci considerat pe teren propriu. Bucureștenii au trecut cu 3-1 de Poli Timișoara, după ce oaspeții au condus cu 1-0 la pauză după golul lui Bârnoi. Steaua a ratat un penalty prin Chipirliu în minutul 33,dar a obținut victoria după pauză. Chipirliu a risipit emoțiile marcând de două ori. S-a terminat 3-1, iar CSA mai are de jucat două meciuri la Mioveni.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura