Un fost fundaş de la FCSB vine la FC Argeş!
11 octombrie 2022

Piteştenii se pare că lucrează deja la potenţiale noi transferuri pentru a pregăti partea a doua a sezonului. Conform presei centrale, o ţintă pentru piteşteni este fundaşul Andrei Miron. Jucătorul a plecat în vară de la FCSB şi pare să fie tentat de o revenire în Superligă.
Advertisement
Advertisement

