Un fost fundaş de la FCSB vine la FC Argeş!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Piteştenii se pare că lucrează deja la potenţiale noi transferuri pentru a pregăti partea a doua a sezonului. Conform presei centrale, o ţintă pentru piteşteni este fundaşul Andrei Miron. Jucătorul a plecat în vară de la FCSB şi pare să fie tentat de o revenire în Superligă.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura