Vești PROASTE la Dacia! Angajații, BANI MAI PUȚINI
12 octombrie 2022

Vești proaste pentru angajații Dacia. După câteva săptămâni în care s-a lucrat la foc automat, iar angajații au venit la muncă și sâmbăta și duminica, numai că lucrurile s-au schimbat. La Dacia nu se va mai lucra în acest week-end, iar în acest fel angajații vor încasa bani mai puțini.
Advertisement
Advertisement

