Vești PROASTE la Dacia! Angajații, BANI MAI PUȚINI

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Vești proaste pentru angajații Dacia. După câteva săptămâni în care s-a lucrat la foc automat, iar angajații au venit la muncă și sâmbăta și duminica, numai că lucrurile s-au schimbat. La Dacia nu se va mai lucra în acest week-end, iar în acest fel angajații vor încasa bani mai puțini.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura