DOLIU în Argeş! O mamă îşi plânge fiul MORT la numai 26 de ani
14 octombrie 2022

Doliu în comuna argeşeană Rucăr. La numai 26 de ani, Ionuţ a plecat dintre noi, fiind răpus de o boală cruntă. Drama este cu atât mai sfâşietoare dacă citim mesajul emoţionant transmis de mama băiatului. „Dragul meu băiat ai pierdut lupta cu viaţa. Iartă-mă băiatul meu. Ai fost cel mai bun copil. Dumnezeu să te odihnească şi drum lin printre îngeri. Pentru că ai fost un luptător pe pământ. Te iubesc, îngerul meu”.
Advertisement
Advertisement

