Mihai Iosif, coșmarul lui FC Argeș, pe banca lui Minaur

Advertisement
Advertisement
Walfresh

FC Argeș va juca astăzi primul joc al ei din cadrul grupei D a Cupei României. Alb-violeții se vor duela cu divizionara secundă, Minaur Baia Mare. Echipa din Baia Mare și-a schimbat tehnicianul chiar înaintea partidei cu FC Argeș, pe banca gazdelor de astăzi venind Mihai Iosif. Acesta poate să fie numit chiar un coșmar pentru piteșteni pentru că în sezonul trecut, pe banca Rapidului a învins de două ori pe FC Argeș. A fost 1-0 la Pitești și 2-0 pe Arena Națională.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura