Suporterii FC Argeș nu îl mai suportă pe Prepeliță! ‘Am oprit televizorul de DRACI’

Advertisement
Advertisement
Walfresh
Paul Arnold Garita si Joonas Tamm in meciul de fotbal dintre FCSB si FC Arges, contand pentru Superliga Superbet, desfasurat pe Arena Nationala din Bucuresti, duminica 2 octombrie 2022. © FOTO:Razvan Pasarica/SPORT PICTURES

Suporterii FC Argeș au avut parte de un meci jenant din partea favoriților, în prima etapă din grupele Cupei României. Piteștenii abia au smuls un egal la Baia Mare, în compania unei echipe modeste de Liga a II-a. Fanii piteștenilor efectiv au luat foc după această umilință și cer în cor demisia lui Prepeliță. „Am oprit televizorul de DRACI”, era mesajul transmis de un fan, în timp ce altul i-a transmis un mesaj ferm lui Prepeliță :”E timpul să pleci. Îți bați joc de noi”.

Advertisement
Advertisement
One Comment

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura