Suporterii FC Argeș nu îl mai suportă pe Prepeliță! ‘Am oprit televizorul de DRACI’
20 octombrie 2022

Suporterii FC Argeș au avut parte de un meci jenant din partea favoriților, în prima etapă din grupele Cupei României. Piteștenii abia au smuls un egal la Baia Mare, în compania unei echipe modeste de Liga a II-a. Fanii piteștenilor efectiv au luat foc după această umilință și cer în cor demisia lui Prepeliță. „Am oprit televizorul de DRACI”, era mesajul transmis de un fan, în timp ce altul i-a transmis un mesaj ferm lui Prepeliță :”E timpul să pleci. Îți bați joc de noi”.
Advertisement
Advertisement
One Comment


Primarul Sens unic,ce face?daca melc!!ou sont les neiges d’antant,cand se dădea cocos , facand poze ,solo,în primarie,cu „vedetele” lui Potarniche?acum,ce face?dja a distrus echipa asta,si vede,ca si-a pus suporterii in cap.Ce,nu mai are bani,sa-i reziliez contractul lui PASAROI?