UPDATE! Doi bărbaţi au MURIT striviţi de TREN în Piteşti

Advertisement
Advertisement
Walfresh

După cum vă anunţam, un accident teribil a avut loc în această dimineaţă în municipiul Piteşti. Două persoane au murit după ce maşina în care se aflau a fost lovită în plin de un tren. Este vorba despre doi bărbaţi cu vârsta de 52 ş 69 de ani. Din păcate, cei doi au murit pe loc.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura