Prietenii lui Andrei sunt în stare şoc după moartea acestuia! Starea ŞOFERULUI

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Prietenii lui Andrei, tânărul care a murit în accidentul petrecut marţi seara în comuna Dobreşti sunt în stare de şoc după moartea acestuia. Nimănui nu-i vine să creadă că tânărul nu mai este printre noi. Pe profilul acestuia de Facebook curg mesajele de condoleanţe, însoţite de cele mai multe ori de fotografii sau diferite filmuleţe cu tânărul în care acesta se distra alături de ei. Din păcate, numai filmuleţele au rămas de pe urma acestuia. În altă ordine de idei, şoferul care s-a aflat la volanul maşinii este internat la Spitalul Judeţean Argeş pe secţia Ortopedie. Acesta a fost supus unei intervenţii chirurgicale, starea acestuia fiind una stabilă în aceste momente.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura