DOLIU! A MURIT un fost PRIMAR din Argeş!
4 noiembrie 2022

Doliu în PSD Argeş. Fostul primar al comunei Beleţi-Negreşti, Dorin Cătănea a încetat din viaţă, după cum transmite conducerea filialei judeţene a PSD Argeş. „Cu nemăsurată tristețe am aflat de moartea fostului primar al comunei Beleți – Negrești, Dorin Cătănea. Transmitem condoleanțe familiei și rudelor în aceste clipe grele. Dumnezeu să-l odihnească!”, transmite conducerea PSD Argeş.

Advertisement
Advertisement

