DOLIU! A MURIT un fost PRIMAR din Argeş!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Doliu în PSD Argeş. Fostul primar al comunei Beleţi-Negreşti, Dorin Cătănea a încetat din viaţă, după cum transmite conducerea filialei judeţene a PSD Argeş. „Cu nemăsurată tristețe am aflat de moartea fostului primar al comunei Beleți – Negrești, Dorin Cătănea. Transmitem condoleanțe familiei și rudelor în aceste clipe grele. Dumnezeu să-l odihnească!”, transmite conducerea PSD Argeş.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura