Aşa AMATORISM! FC Argeş a transferat JUCĂTORI CARE NU VĂD

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Ceea ce se întâmplă la FC Argeş începe deja să dea în ridicol. Parcă nu mai este nici măcar de plâns. Finanţatorul Viorel Tudose a anunţat că la FC Argeş au ajuns jucători care au grave probleme cu vederea, fotbalişti care pe româneşte nu prea văd bine, dar care au fost prezentaţi ca superstaturi. ”Am aflat după meciul cu Sepsi că sunt trei jucători la noi care nu văd. Unul ar avea -4 la un ochi. Vom merge să le facem un control amănunțit. Totul s-a petrecut foarte rapid. După performanța din campionatul trecut, Prepeliță și Jean Vlădoiu au avut mână liberă. Au efectuat aceste transferuri fară vizita medicală, pentru că totul s-a petrecut în Austria, după care aflăm că nu mai merge motorul la FC Argeș”, a punctat finanțatorul piteștenilor”, a precizat Viorel Tudose la Playsport.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura