Un tânăr de 20 de ani a supraviețuit miraculos, după ce a intrat frontal cu maşina într-un TIR, în Argeş

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un tânăr de 20 de ani a supraviețuit miraculos, după ce a intrat frontal cu autoturismul pe care îl conducea frontal într-un TIR. 

Conducătorul auto a reuşit să iasă singur din maşina făcută zob, fără să sufere răni prea grave şi a primit îngrijiri medicale la faţa locului, în Argeş.

Şoferul TIR-ului nu a fost rănit deloc. Ambii bărbaţi au fost testaţi cu aparatul etilotest şi rezultatul a fost negativ. 

Din primele informaţii, accidentul ar fi avut drept cauza derapajul pe şoseaua udă.

Poliţia a deschis o anchetă pentru a stabili cu exactitate ce s-a întâmplat acolo.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura