ACUM! Accident GRAV în Argeș! Un bărbat a murit pe loc, iar altul se zbate între viață și moarte!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un bărbat și-a pierdut viața în seara aceasta, iar un altul se zbate între viață și moarte după ce au fost spulberați de o mașină în timp ce traversau strada neregulamentar în comuna Albeștii de Argeș. Din primele informații, se pare că cei doi ar fi fost la un consătean, iar când au plecat din gospodăria acestuia pentru a se duce acasă au ales să traverseze prin loc nepermis și au fost loviți din plin de un autoturism.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura