Judecător din Argeș, în stare GRAVĂ! A încercat să se SINUCIDĂ
1 decembrie 2022

Un magistrat din Argeș este în stare gravă după ce a recurs la un gest extrem. Bărbatul a ajuns la Spitalul Județean Argeș după ce și-a injectat benzină în vene. Acesta va fi transferat la Spitalul Floreasca.
Advertisement
Advertisement

