FC Argeş a transferat un fundaş croat

Advertisement
Advertisement
Walfresh

FC Argeş a început campania de aciziţii pentru partea secundă a campionatului. Clubul din Trivale a adus un fundaş croat. Mario Zebic evoluează pe postul de fundaş central şi ultima dată a jucat la echipa de prima ligă din Polonia, Korona Kielce. În ultimul sezon, acesta a jucat în opt meciuri la echipa din Polonia, însumâmnd un total de 490 de minute şi oferind o pasă de gol.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura