Elevi din Piteşti puşi la mătură de poliţiştii locali
20 decembrie 2022

Mai mulţi elevi din Piteşti au fost puşi la mătură de poliţiştii locali. Aceştia au fost depistaţi de o patrulă de poliţişti în timp ce aruncau chiştoacele pe jos. Cei şapte tineri cu vârsta cuprinsă între 15 şi 18 ani au fost prinşi în zona liceului Dacia. Din fericire pentru ei au fost cooperanţi şi au promis că episodul nu se va mai repeta.
Advertisement
Advertisement

