Elevi din Piteşti puşi la mătură de poliţiştii locali

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Mai mulţi elevi din Piteşti au fost puşi la mătură de poliţiştii locali. Aceştia au fost depistaţi de o patrulă de poliţişti în timp ce aruncau chiştoacele pe jos. Cei şapte tineri cu vârsta cuprinsă între 15 şi 18 ani au fost prinşi în zona liceului Dacia. Din fericire pentru ei au fost cooperanţi şi au promis că episodul nu se va mai repeta.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura