DOLIU în Argeș! A MURIT un fost director
27 decembrie 2022

Doliu în cadrul Administrației Bazinale de Apă Argeș Vedea. Mircea Vasilescu, fost director în cadrul instituției a încetat din viață.
„Colectivul Administrației Bazinale de Apă Argeș-Vedea a mai pierdut un coleg.
Rămas bun, Mircea Vasilescu.
Un specialist, un om de echipă, dedicat profesiei sale, Mircea Vasilescu a făcut parte și din conducerea Administrației Bazinale de Apă Argeș Vedea. În perioada 2006 – 2008 a ocupat funcții de Director și Director Tehnic.
Suntem alături de familia îndurerată în aceste momente grele.
Dumnezeu să-l odihnească în pace!”, transmite conducerea Administrației Bazinale de Apă Argeș Vedea.
Advertisement
Advertisement

