DOLIU în Argeș! A MURIT un fost director

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Doliu în cadrul Administrației Bazinale de Apă Argeș Vedea. Mircea Vasilescu, fost director în cadrul instituției a încetat din viață.

„Colectivul Administrației Bazinale de Apă Argeș-Vedea a mai pierdut un coleg.
Rămas bun, Mircea Vasilescu.

Un specialist, un om de echipă, dedicat profesiei sale, Mircea Vasilescu a făcut parte și din conducerea Administrației Bazinale de Apă Argeș Vedea. În perioada 2006 – 2008 a ocupat funcții de Director și Director Tehnic.

Suntem alături de familia îndurerată în aceste momente grele.
Dumnezeu să-l odihnească în pace!”, transmite conducerea Administrației Bazinale de Apă Argeș Vedea.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura