ULTIMA ORĂ! Primar BĂTUT în timpul ședinței de Consiliu Local

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Primarul comunei Petrești, județul Dâmbovița, a fost agresat, marți, chiar în sediul Primăriei, de către un cetățean care participa la ședința Consiliului Local.

„Polițiștii au fost sesizați de către un bărbat cu privire la faptul că ar fi agresat, în incinta Primăriei comunei Petrești”, au transmis, marți, reprezentanții Poliției Dâmbovița.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura