PATRON din Argeș, accident GRAV! Tânăr în COMĂ

Advertisement
Advertisement
Walfresh

După cum vă anunțam, un grav accident a avut loc în urmă cu scurt timp în localitatea argeșeană Prislop. Un tânăr în vârstă de 18 ani a fost lovit de o mașină condusă de un bărbat de 66 de ani din Morărești. Inițial a fost anunțat decesul tânărului, dar din fericire, reprezentanți IPJ Argeș au revenit cu informații și au precizat că tânărul este în stare gravă la Spitalul Județean Argeș, fiind în comă. Șoferul este patronul unui local din Argeș.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura