Tânărul rănit în accidentul din Argeş este în stare GRAVĂ! Se zbate între VIAŢĂ şi MOARTE

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un grav accident de circulaţie a avut loc astăzi în localitatea argeşeană Prislop. Un adolescent în vârstă de 18 ani a fost grav rănit. Acesta a fost transportat în comă la Spitalul Judeţean şi a ajuns imediat în sala de operaţii. Conform ultimelor informaţii, acesta este internat la secţia de ATI a unităţii spitaliceşti, suferind multiple traumatisme. Rămâne de văzut care va fi evoluţia stării de sănătate a tânărului în următoarele ore, cadrele medicale depunând toate eforturile pentru a-l salva. Vă reamintim că acesta a fost lovit în plin de o maşină, chiar pe trecerea de pietoni.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura