Angajată Dacia, în stare GRAVĂ! I s-a făcut RĂU la muncă
15 ianuarie 2023

O angajată Dacia a fost transportată de urgenţă la spital. Totul s-a petrecut vineri, în timp ce aceasta lucra pe schimbul 2. Femeia a început să se simtă rău la muncă şi a fost dusă imediat la Punctul Medical pentru un prim consult. Ulterior aceasta a ajuns de urgenţă la spital, starea ei fiind deosebit de gravă. Din câte se pare, aceasta a suferit o semi-pareză, starea ei medicală fiind una deosebit de gravă la ora actuală.
Advertisement
Advertisement

