Tragedie în Argeș! Doi bărbați au murit după ce au căzut cu mașina într-un pârâu!

Tragedie în Argeș!
Doi bărbați și-au pierdut viața în urma unui accident petrecut în localitatea argeșeană Rociu. Din primele informații, aflăm că un șofer ar fi pierdut controlul volanului, a ieșit de pe partea carosabilă și a căzut cu mașina într-un pârâu din satul Șerbănești.
„Autoturism căzut într-un pârâu de pe raza comunei Rociu, satul Șerbănesti. Intervin pompierii de la Punctul de Lucru Rociu și Detașamentul Bradu cu două autospeciale de intervenție, o barcă de salvare și o ambulanță SMURD. Autoturismul a fost extras, iar în interiorul acestuia au fost identificare două persoane de sex masculin, cu vârstele de aproximativ 50 de ani care, din păcate nu prezintă funcții vitale.” transmite ISU Argeș.

