Mașină făcută ZOB de un tren! Două femei au MURIT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un accident teribil a avut loc ieri după-amiază în apropiere de Suceava. O mașină în care se aflau patru persoane a fost lovită în plin de un tren. În urma impactului două femei au murit. De asemenea, doi copilași în vârstă de 2 și 4 ani au fost și ei răniți, unul dintre copilași fiind în stare gravă, în comă.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura