DOLIU în România! Campion mondial la robotică, MORT la 20 de ani

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un tânăr care făcea parte din echipa de robotică Delta Force din Arad care a câștigat titlul mondial în 2022 a murit într-un accident rutier produs în timpul nopții în Timișoara. În accident au fost implicate mașina în care tânărul era alături de alte trei persoane și o autoutilitară de transport public.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura